O společnosti

SALVEON Reality se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Soustředíme se na komplexní poskytovaný servis, jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího.

Otevřenost v poskytování informací je pro nás samozřejmostí. Prodávající vždy dostane detailní informace ke zprostředkovatelské smlouvě, dále je pravidelně informován o konkrétních krocích, které děláme pro rychlý a kvalitní prodej. Kupující pak musí obdržet veškeré dostupné informace k nemovitosti, o kterou má zájem.

V dnešní uspěchané době, plné rychlých informací je naším přáním provést prodávajícího a kupujícího nejdůležitějším rozhodnutím v životě pořídit si, nebo prodat nemovitost plynule a v poklidu. Šetříme klientům čas, peníze, a především ctíme přání svých klientů, kteří požadují garance, že majetek, o který se po dobu obchodního případu staráme, je v rukou profesionálů.

Naším cílem není být největší, ale nabízet kvalitní a profesionální služby a mít spokojené klienty. Věříme, že to je nejlepší reklama i správná cesta.