Pozastaveno
1 850 000 Kč

Rodinný dům 3+1 Račice-Pístovice 657m²

Celková cena 1 850 000 Kč
Poslední aktualizace 16. 9. 2018, 9:43

Poslat e-mailem

Poslat

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme rodinný dům v řadové zástavbě v obci Račice – Pístovice.
Objekt je přízemní, částečně podsklepený. Střecha sedlová, bez využití podkroví.
V objektu směrem do ulice se nacházejí obytné místnosti, do dvora dále jednopodlažní přístavba s dalšími obytnými a úložnými místnostmi.
RD je prodávám spolu se zpracovaným Projektem modernizace, na základě kterého již bylo vydáno stavební povelní. V přiložené fotodokumentaci můžete vidět některé výkresy z připraveného projektu, který počítal s vybudováním dvou samostatných bytových jednotek. Dům měl být po rekonstrukci využíván jako penzion se samostatným bytem správce. Ve dvorním traktu je možno využívat zastřešené posezení s grilem. Na zahradě je vybudován zděný bazén o obejmu 25m³ . Ve spodní části pozemku se nachází volejbalové hřiště s vysokým oplocením. Dům je nyní delší dobu neobývaný, není proto připraven k okamžitému nastěhování. Pro dosažení běžného standardu bydlení je nezbytná, alespoň částečná, modernizace interiérů.Součástí prodeje je i projektová dokumentace
Obec Račice – Pístovice se nachází na hranici okresu Brno-venkov a Blansko. Obec leží na úpatí Drahanské vrchoviny, v údolí potoka Rakovce, bohatě lemovaném zalesněnými kopci. Překrásné prostředí doplňují rybníky a rybníčky a v Račicích navíc i zámek s bohatou historií. Obec má základní občanskou vybavenost – obecní úřad, pošta, MŠ, ZŠ navštěvují děti v Drnovicích nebo ve Vyškově, prodejny smíšeného zboží, restaurace.

Kontaktní formulář

Máte zájem o tuhle nemovitost? Napište nám!Váš realitní poradce
pro oblast Brno-venkov

Mgr. Petr Pelikán

Další nabídky