Prodáno
2 000 000 Kč

Rodinný dům 2+1, Sivice

Užitná plocha: 74 m2
Celková cena 2 000 000 Kč
Adresa 8 km od Brno-Slatiny, ze středu města Brna 15 km
Druh objektu Rodinný dům
Poslední aktualizace 28. 2. 2018, 20:05

Poslat e-mailem

Poslat

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi starší řadový rodinný dům, nacházející se v klidné části malebné obce Sivice.

Obec je vzdálena od Brna-Slatiny 8km, ze středu města Brna 15km.

Dům je v současné době řešen a využíván jako 2+1 o obytné výměře 74m². Při vstupu do domu je vlevo koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou. Na druhou stranu od vstupu procházíme předsíní, ze které vedou dveře do kuchyně a další dveře do dlouhé chodby, která slouží k uskladnění –  potraviny, kola, dřevo, …

Z kuchyně vstupujeme do obývacího pokoje s krbem a z něj dále do největší místnosti domu – do ložnice.

Všechny obytné místnosti mají okna situována do dvora.

Střecha je původní s prostornou půdou, která přímo vybízí k dalšímu rozšíření objektu. Dům je vytápěn lokálně plynovými topidly WAW v kuchyni a ložnici. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, která současní majitelé využívají pro výhřev celé obytné části vyjma koupelny.

Dům není napojen na obecní vodovod – dostatek vody pro provoz domu řeší vlastní studna s rozvodem do koupelny a kuchyně. Objekt je nově připojen k obecní kanalizaci.

Měsíční náklady na provoz domu jsou při současné obsazenosti 3člennou rodinou cca.  2 000,-Kč.

Na vlastní pozemek se vstupuje přes dřevěná vrata, za kterými je možné parkování automobilu. Uzavřený dvůr se zastřešeným posezením poskytuje svým obyvatelům naprosté soukromí s možností využití několika stávajících záhonků. Na dvorku se nachází i studna s pumpou.

V obci Sivice jsou vybudovány veškeré inženýrské sítě. Občanskou vybavenost představuje základní a mateřská škola, tělocvična, sportovní areál a dětské hřiště. Je zde také obecní dům se sídlem obecního úřadu a prostorami pro pořádání kulturních a společenských akcí; dále prodejna potravin a restaurace.

Kontaktní formulář

Máte zájem o tuhle nemovitost? Napište nám!Váš realitní poradce
pro oblast Brno-venkov

Mgr. Petr Pelikán

Další nabídky