Prodej RD 6+1 obec Měnín, pozemek 3.434 m²

Celková cena 8 900 000 Kč
Poslední aktualizace 10. 7. 2019, 10:12

Poslat e-mailem

Poslat

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení si vám dovolujeme představit nadčasový rodinný dům, který je situován v klidné boční ulici obce Měnín v řadové zástavbě rodinných domů s přilehlými zahradami.

Tato nemovitost představuje vše, co by velká rodina potřebovala k bydlení v krásném přírodním prostředí.

Nabízený dům majiteli poskytuje díky své rozlehlosti možnost využití jak pro klidné vícegenerační rodinné bydlení, tak i jako velkorysý dům se zázemím pro vlastní kancelář, či menší provozovnu ve dvoře.

Dům svým majitelům dopřeje absolutní soukromí na uzavřeném dvoře, který je zakončen bránou pro vstup na zahradu. Na pozemku je samostatný zdroj vody (2 studny) s rozvodem pro zalévání. Zastavěná plocha domu a nádvoří je 733m², zahrada je o výměře cca 1370m². Zahrada je naprosto rovinatá a je koncipována jako sad ovocných stromů (1 fíkovník, 2 mandloně, 5 ořešáků, 4 meruňky, 2 hrušně, 1 trešeň, 1 broskovoň, 9 švestek, 1 jabloň a několik hlav vinné révy). Na oplocenou zahradu dále navazuje, v současné době, neobdělávaný zemědělský pozemek o výměře cca 1330m².

 

Nemovitost disponuje nadstandardní obytnou i užitnou podlahovou plochou:

1.PP – 3x sklep, celkem 36m²

1.NP – 198m² obytné plochy + 68m²garáž+19m²sklad

2.NP – 137m² obytné plochy

Dispozice jednotlivých místností jsou patrné z přiložených 3D plánků.

 

Měnín je obcí v okrese Brno-venkov, zhruba 14km jihovýchodně od Brna. Obec se nachází nedaleko dálnice D2 z Brna na Bratislavu na něj lze odbočit na exitu 11- Blučina.                                                                   

Kontaktní formulář

Máte zájem o tuhle nemovitost? Napište nám!Váš realitní poradce
pro oblast Brno-venkov

Mgr. Petr Pelikán

Další nabídky